Rüyada üç başlı insan

Selcuk N.(36) - Sakarya sordu : "rüyada üç başlı insan yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada üç başlı insan, mutluluğa, güvende kalmaya, memuriyette mertebeye ulaşacağına, şöhrete erişileceğine, yüksek ticari kazançlara, huzura ermeye, iyi gelire, becerili bir kimseye, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici değişimlere, isteklerin hayata geçeceğine, güzel işler yapacağına delalettir. Olumsuz anlamda karışık bir problemle karşılaşılacağına, değer yitirmeye, ticaret kaynaklı üzüntüye, korkuya başına gelmesine, korktuğundan emin olunacağına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra ulaştığı beceriye, cefa çektikten sonra ümit ettiği servete, zahmetle birlikte gözlediği beceriye, zorlanarak ümit ettiği mala işarettir.

"Rüyada üç başlı insan" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı bilinmeyenler

rüyada üç başlı insan
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada üç başlı insan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.