Rüyada üç başlı at görmek

Abdullah D.(45) - Manisa sordu : "İyi sabahlar, rüyada üç başlı at görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada üç başlı at görmek, hayali kurulan bir mutluluğa, duygusal külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, dingin bir hayat süreceğine, uzun ömre, dostluklarında tatmine, yağmura, sevineceğine, şöhrete sahip olunacağına, istenilen güç sahibi olmaya, iyi talihe, maddi zorluklardan sıyrılmaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de rahatı yitirmeye, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, kederden kurtulamamaya, kötü niyetli yönetici tarafından zarar görmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına delalet eder. Kimi rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntıları aşarak elde ettiği rahatlığa, sıkıntılarının sonunda düşlediği rahata, kaybettikten sonra umduğu onura, umudunu kestikten sonra kazandığı daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada üç başlı at görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada üç başlı at görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç başlı at görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.