Rüyada üç basamaklı sayı görmek

Dilek Ş.(21) - İstanbul sordu : "rüyada üç basamaklı sayı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada üç basamaklı sayı görmek, toplum yaşamında mutluluğa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince kavuşulacağına, iyi talihe, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, eli açık kimseye, paraya gelecek fazlalığa, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici değişimlere, faydalı uğraşlara gireceğine, huzura, yüksek mevkiye çıkacağına işarettir. Bazen de sıhhatin yitirileceğine, zarar görmeye, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, sıkıntıya hayata, ticaret nedeniyle huzursuzluğa işaret eder. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu zamanla hak ettiği temiz rızka, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı az olan kazancının artacağına, yardım alarak beklediği ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu zafere yorulur.

"Rüyada üç basamaklı sayı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada üç basamaklı sayı görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç basamaklı sayı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.