Rüyada üç balık

Rabiya E.(25) - Ankara sordu : "rüyada üç balık açıklar mısınız? "

Rüyada üç balık, büyük mertebeye ulaşılacağına, getirili iş gerçekleştireceğine, zenginliğe, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, uzun ömre, mülke gelecek fazlalığa, büyük güce, yetenek sahibi bir kimseye, planların gerçekleşeceğine, paranın bereketli olmasına, istenilen bir başarıya işarettir. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen dosta, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, iyi hali yitirmeye, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar dediler ki: Görülen rüya zorlukla hasret duyduğu servete, zahmet çekerek düşlediği mala, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek beklediği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada üç balık" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada üç balık
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç balık" yazısı izinsiz kopyalanamaz.