Rüyada üç balık görmek

Nidal L.(34) - Ankara sordu : "Selamlar. rüyada üç balık görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada üç balık görmek, gıpta ile bakılan güce ermeye, yeminin yerine getirileceğine, maddi külfeti olan dosttan uzak durulacağına, rahata, güvende kalmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, hünerli bir kimseye, sıcakkanlı genç kadına, kazanılan ziynete, yüksek gelire, imrenilen bir ilişkiye yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de mutsuzluktan kurtulamamaya, kötü niyetli bir kimse tarafından zarar görmeye, iş nedeniyle huzursuzluğa, sıhhatin kötüleşeceğine, saklanansırların açığa çıkacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu şöhrete , meşakkatle istediği daha iyi kazanca, meşakkatle birlikte hak edilen hayra, verdiği uğraşların sonunda düşlediği zenginliğe işarettir.

"Rüyada üç balık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada üç balık görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada üç balık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.