Rüyada üç bacaklı insan

Gökten Y.(44) - Kocaeli sordu : "Web sitenizi birkaç haftadır dikkatlice okudum. Aradığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor fakat rüyada üç bacaklı insan açıklar mısınız? "

Rüyada üç bacaklı insan, parasal külfeti bulunan tanıdığından yakasını kurtarmaya, sözlerin yerine getirileceğine, paraya gelecek artışa, şöhrete sahip olmaya, külfetsiz kazanılan servete, sevince kavuşmaya, iyi bir geleceğe, yetenek sahibi bir kimseye, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, mutluluk dolu zamanlara, bonkör memura delalet eder. Olumsuz anlamda mutsuzluktan sıyrılamamaya, muhtaç duruma düşmeye, düşmanlıktan emin olmaya, sıkıntılı yaşama, iyi hali kaybetmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu zorluklara göğüs gererek elde ettiği nimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği onura, ümitsizlikten sonra umduğu beceriye, yardım alarak ümit ettiği paraya yorulur.

"Rüyada üç bacaklı insan" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada üç bacaklı insan
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Bazen açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada üç bacaklı insan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.