Rüyada üç bacaklı bebek

İzden L.(37) - İstanbul sordu : "rüyada üç bacaklı bebek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada üç bacaklı bebek, hayırlı uğraşlara, maddi külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, verilen sözün tutulacağına, problemlerden uzak olacağına, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, külfetsiz elde edilen mülke, yararlı işler ile meşgul olacağına, sağlıklı yaşamaya, rızkın verimli olacağına, alın teriyle elde edilen nimete, güzel gelire delalettir. Nadiren de huzuru kaybetmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, yalancı yabancıya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine işarettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hak edilen beceriye, zorlanarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu kazanca, zamanla kavuştuğu beceriye delalet eder.

"Rüyada üç bacaklı bebek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada üç bacaklı bebek
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç bacaklı bebek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.