Rüyada üç aylık hamile olduğunu görmek

Hamıde Z.(47) - Gaziantep sordu : "rüyada üç aylık hamile olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada üç aylık hamile olduğunu görmek, eli açık kimseye, yakında alınacak müjdeli havadise, eşiyle iyi geçinmeye, beklentilerin hayata geçeceğine, sevince erişileceğine, sağlıklı bir ömre, ulaşılan kuvvete, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa, mutluluk dolu yarınlara, zorluk çekmeden elde edilen paraya, rahatlığa yorulur. Başka görüşlere göre de maddi zorluğa, sırların açığa dökülmesine, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşantıya, üzülmeye delalet eder. Kimi zaman da alimler derler ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında düşlediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek düşlediği daha çok kazanca, zahmetle özlediği mülke, zahmetle birlikte düşlediği başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada üç aylık hamile olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada üç aylık hamile olduğunu görmek
  • Yaklaşık olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada üç aylık hamile olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.