Rüyada üç ayları

Hamida R.(38) - Konya sordu : "Merhaba; rüyada üç ayları yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada üç ayları, yüksek gelire, parasal külfeti olan tanıdıktan kurtulmaya, kuvvete ulaşmaya, isteklerin hayata geçeceğine, becerikli bir kimseye, getirili yatırım gerçekleştireceğine, eli açık kadına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli gelişmelere, zenginliğe, mutluluğa, zahmetsiz kazanılan rızka yorulur. Olumsuz anlamda sağlığın kötüleşeceğine, sırların ortaya döküleceğine, can sıkıcı hale düşmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hak edilen müjdeye, meşakkatle birlikte kavuştuğu onura, uzun süren çabaların sonunda umduğu paraya, meşakkatle kavuştuğu az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada üç ayları" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada üç ayları
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle yorumdan rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç ayları" yazısı izinsiz kopyalanamaz.