Rüyada üç ayları görmek

Yaşar Ö.(39) - Bursa sordu : "İyi sabahlar, ruyadanegormeki bir süredir dikkatle inceledim. rüyada üç ayları görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada üç ayları görmek, ettiği yeminine bağlı duracağına, devlette makama ulaşılacağına, maddi yükü bulunan birinden uzaklaşılacağına, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici haber duymaya, istenilen kuvvete ermeye, kazançlı girişim içinde bulunacağına, dostluklarında huzura, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, faydalı işlere, zahmetsiz elde edilen kazanca yorulur. Bir diğer yoruma göre de sağlığın kötüleşeceğine, sıkıntıya düşmeye, kötü bir durumla yüzleşileceğine, ticaret alanında sorunlara, saklanansırların ortaya çıkmasına işaret eder. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak kavuştuğu beceriye, sıkıntılarının sonunda hak ettiği haysiyete, yardım alarak hak edilen ferahlığa, zahmet çekerek istediği huzura delalettir.

"Rüyada üç ayları görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında bilmedikleriniz

rüyada üç ayları görmek
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Bazen açık olarak bazen de kapalı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç ayları görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.