Rüyada üç aylar

Mahmut İ.(26) - Almanya sordu : "Paylaştıklarınızı uzun bir süredir ilgiyle okudum. rüyada üç aylar yorumlar mısınız? "

Rüyada üç aylar, parasal külfeti olan arkadaştan kendini kurtarmaya, verdiği sözünü yerine getireceğine, kazanılan ziynete, arzu edilen güç sahibi olmaya, mutlu olmaya, yetenekli bir kişiye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sağlıklı bir ömre, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, gönül ilişkilerinde tatmine, getirili yatırımlar içinde bulunacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da huzuru kaybetmeye, üzücü bir olayla karşılaşılacağına, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, kötülükten emin olunacağına, düşmanlık görmeye işaret eder. Bazen de yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hak edilen temiz kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu iyiliğe, zorlanarak umduğu şöhrete , çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu zenginliğe delalettir.

"Rüyada üç aylar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada üç aylar
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. pek çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç aylar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.