Rüyada üç ayaklı görmek

Cemil C.(23) - Isparta sordu : "rüyada üç ayaklı görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada üç ayaklı görmek, şöhrete erişileceğine, özlemi duyulan bir geleceğe, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, rahatlığa, sevince erişileceğine, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, problemlerden uzak kalacağına, malın bereketli olmasına, faydalı uğraşlar yapacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, aydınlık yarınlara işarettir. Başka görüşlere göre de üzüntüden sıyrılamamaya, sağlığın bozulacağına, maddi zarara, hilekar bir yabancıya, sıkıntılı yaşama işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra ümit ettiği paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği güce, hatalarının ardından gözlediği müjdeye, zorlukla kavuştuğu berekete delalet eder.

"Rüyada üç ayaklı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada üç ayaklı görmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç ayaklı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.