Rüyada üç ayak görmek

Raike K.(38) - Mardin sordu : "rüyada üç ayak görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada üç ayak görmek, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, sevecen yaşlı yabancıya, gıpta ile bakılan güce ermeye, düşkünlükten uzak durmaya, zahmetsiz kazanılan ziynete, kazanca gelecek fazlalığa, yüksek talihe, güvende kalmaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe, temiz paraya, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici habere delalettir. Nadiren de kötü huylu kimse tarafından zarar görmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, sıhhatin yitirileceğine, kıymet yitirmeye, sıkıntılı yaşantıya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya cefa çekerek istediği mala, zahmetle birlikte hak edilen berekete, ümitsizlikten sonra hak ettiği hayra, zorlukları aşarak gözlediği yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada üç ayak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada üç ayak görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bazen net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç ayak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.