Rüyada üç at görmek

Adem M.(27) - Adana sordu : "rüyada üç at görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada üç at görmek, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, rızkın temiz olacağına, güvende olmaya, güzel talihe, güzel işlere, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluk dolu günlere, samimi orta yaşlı kadına, dostluklarında huzura, gelire gelecek artışa, becerikli bir kişiye delalettir. Ender olarak da sırların ortaya dökülmesine, kıymet kaybetmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, hilekar kimseye işarettir. Farklı düşünen yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte beklediği nimete, sıkıntı sonrasında özlediği toplu kazanca, sıkıntı çekerek istediği şöhrete , cefa ile birlikte elde ettiği zafere yorulur.

"Rüyada üç at görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada üç at görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç at görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.