Rüyada üç aslan görmek

Burak D.(48) - İstanbul sordu : "İki gece önce rüya gördüm. rüyada üç aslan görmek açıklar mısınız? "

Rüyada üç aslan görmek, düşkünlükten uzak durmaya, yüksek talihe, emniyette hissetmeye, temiz mala, memuriyette mertebeye geleceğine, becerikli bir insana, manevi külfeti olan akrabadan uzaklaşılacağına, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, eşiyle eğlenmeye, şana sahip olunacağına, aşk hayatının iyi olacağına işarettir. Bazen de istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, fena huylu bir kişi eliyle fenalık görmeye, ferahının bozulacağına, yalancı bir yöneticiye, fenalığını gizleyen dosta yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya yardım alarak hayalini kurduğu şöhrete , kaybettikten sonra düşlediği rahatlığa, zorlanarak düşlediği daha çok kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata yorulur.

"Rüyada üç aslan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada üç aslan görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç aslan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.