Rüyada üç arkadaş görmek

Findik F.(40) - İzmir sordu : "rüyada üç arkadaş görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada üç arkadaş görmek, ikili ilişkilerde mutluluğa, emniyetli kalmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, iyi uğraşlara gireceğine, özlemi duyulan bir ilişkiye, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, mutluluğa ermeye, sağlıklı hayata, getirili atılımlar içinde bulunacağına, hak edilen güç sahibi olmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine yorulur. Bazen de korkulanın olmasına, kötülük görmeye, fenalığını saklayan kişiye, ticari zarara, rahatının kaçacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu onura, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, zahmetle birlikte özlediği hünere, zorlukların sonrasında kavuştuğu iyi bir geleceğe yorulmaktadır.

"Rüyada üç arkadaş görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada üç arkadaş görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç arkadaş görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.