Rüyada üç anahtar

Seyide D.(24) - Trabzon sordu : "Selamlar. rüyada üç anahtar yorumlar mısınız? "

Rüyada üç anahtar, iyi işler yapacağına, cömert adama, ikili ilişkilerde huzura, duygusal hayatın iyi gittiğine, sevenleriyle sohbete, parasal külfeti olan tanıdığından kurtulmaya, mülke gelecek bolluğa, şana ulaşılacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, rahata, sevince ermeye işarettir. Bazen de sırların açığa dökülmesine, sağlığın bozulacağına, kötü niyetli bir kimse eliyle fenalık görmeye, ticaret kaynaklı üzüntüye, ticari kayba delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler dediler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda özlediği itibara, kaybettikten sonra elde ettiği şana, uğraş vererek ulaştığı varlığa, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada üç anahtar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada üç anahtar
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç anahtar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.