Rüyada üç anahtar görmek

Salih N.(40) - İzmir sordu : "Rüya yorumlarınızı birkaç haftadır sıklıkla inceliyorum. Evvelsi gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada üç anahtar görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada üç anahtar görmek, sevince, merhametli eşe, verimli uğraşlar yapacağına, arzuların hayata geçeceğine, verilen sözün tutulacağına, kazancın hayırlı olmasına, yakın zamanda duyulacak mutlu edici haber almaya, iyi gelire, hak edilmiş servete, karmaşadan uzak yaşayacağına, ilişkisinin iyi gittiğine delalet eder. Ender olarak da anlayışsız bir düşmana, hilekar bir kişiye, sefalete, huzurunun kaçacağına, kötü huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye delalet eder. Kimi zaman da yorumcular derler ki: Bu rüya uğraş vererek hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği sevince, bir kişiden yardım isteyerek umduğu güce, meşakkatle hak edilen zenginliğe işarettir.

"Rüyada üç anahtar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili bilinmeyenler

rüyada üç anahtar görmek
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç anahtar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.