Rüyada üç altın görmek

Özgür S.(24) - Konya sordu : "Selamun aleyküm. rüyada üç altın görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada üç altın görmek, rahatlamaya, gönül ilişkilerinde başarıya, mutluluk dolu yarınlara, maddi yükü bulunan tanıdıktan uzak durulacağına, maddiyata gelecek bolluğa, fakirlikten sıyrılmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, üne ulaşılacağına, yeminine sadık duracağına, alın teriyle elde edilen ganimete, emniyetli kalmaya delalettir. Kimi zaman da ticari başarısızlığa, rahatının kaçacağına, düşmanlık görmeye, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya işaret eder. Bir takım çağdaş ulemalar dediler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek beklediği daha çok kazanca, zamanla elde ettiği mülke, sıkıntıyla kazandığı itibara, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu ferahlığa delalettir.

"Rüyada üç altın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda merak ettikleriniz

rüyada üç altın görmek
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç altın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.