Rüyada üç adet

Yusuf A.(41) - Azerbaycan sordu : "Bir kaç gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada üç adet açıklar mısınız? "

Rüyada üç adet, hayırlı akrabaya, hayırlı uğraşlara, getirili yatırım içinde bulunacağına, faydalı uğraşlar yapacağına, sevinmeye, aydınlık zamanlara, paranın kazançlı olacağına, hak edilmiş mala, bonkör yabancıya, huzurlu olmaya, verdiği sözünü tutmaya delalettir. Ender olarak da zora düşmeye, cahil bir tanıdığa, üzüntü duymaya, yalancı kişiye, sıkıntılı yaşama delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu zahmetle birlikte kazandığı zenginliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu mutluluğa, cefa çektikten sonra kazandığı sevince, sıkıntıları aşarak kazandığı rahata işarettir.

"Rüyada üç adet" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada üç adet
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç adet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.