Rüyada üç adam öldürmek

Recep R.(19) - Manisa sordu : "Yazdıklarınızı kısa bir süredir düzenli olarak okudum. Bu gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada üç adam öldürmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada üç adam öldürmek, iyi yarınlara, parasal yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, servete, sevenleriyle yaşamaya, mutluluğa ermeye, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, kısa sürede duyulacak sevindirici gelişmelere, merhametli çocuğa, getirili atılım yapacağına, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, temiz ziynete yorulmaktadır. Ender olarak da saklanansırların ortaya dökülmesine, düşmanlıktan emin olunacağına, sefalete, korkulanın gerçekleşmesine, değer kaybetmeye işarettir. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte düşlediği zafere, zorluklara göğüs gererek hak edilen büyük güce, zorlukla birlikte ümit ettiği ganimete, zorlanarak hak edilen mevkiye delalet eder.

"Rüyada üç adam öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada üç adam öldürmek
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç adam öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.