Rüyada üç adam görmek

İzzettin M.(48) - Bursa sordu : "Selamlar. Bana göre internetteki en ayrıntılı rüya yorumu sitesi ruyadanegormek. Bulamadığım hemen hemen bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada üç adam görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada üç adam görmek, aydınlık geleceğe, eşiyle sohbete, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, güzel şansa, rızkın hayırlı olacağına, duygusal yükü bulunan arkadaştan uzak durulacağına, taleplerin yerine geleceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluğa, sevince erişileceğine, mülke gelecek fazlalığa delalettir. Olumsuz anlamda fukaralığa, korktuğundan emin olmaya, ticaret alanında problemlere, bencil bir kişiye, huzurunun bozulacağına işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra umduğu başarıya, sıkıntıyla kavuştuğu galibiyete, zorlukla birlikte kavuştuğu hayra, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği itibara işaret eder.

"Rüyada üç adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada üç adam görmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bazen açıkça bazen de üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.