Rüyada ü

Zafer G.(41) - Kilis sordu : "Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada ü açıklar mısınız? "

Rüyada ü, bol kazanca, yetenekli bir kişiye, getirili iş gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir eşe, ulaşılan kuvvete ermeye, sevince, eşiyle yaşamaya, sözünü yerine getireceğine, finansal yükü bulunan tanıdıktan kurtulmaya, düşkünlükten uzak durmaya, paranın bereketli olacağına işarettir. Ender olarak da ferahının kaçacağına, dara düşmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, istenmeyen bir durumla karşılaşılacağına, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zahmetle beklediği onura, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu hünere, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu temiz rızka, sıkıntıya düşerek ulaştığı onura yorulmaktadır.

"Rüyada ü" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ü
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Tanımadığımız yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ü" yazısı izinsiz kopyalanamaz.