Rüyada ü ümek

Elif Ö.(32) - Ankara sordu : "rüyada ü ümek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada ü ümek, beceri sahibi bir kişiye, emniyette hissetmeye, yüksek mertebeye geleceğine, maddi yükü bulunan birinden uzak durmaya, kazanca gelecek artışa, getirili yatırımlar yapacağına, kazançlı yarınlara, malın temiz olmasına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, arzu edilen güce ulaşmaya delalet eder. Ender olarak da fesat bir insana, hoşnutsuz bir duruma düşmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, ticaret alanında zarara işaret eder. Bazı rüya alimleri şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak gözlediği nimete, sıkıntı sonrasında istediği hünere, zorlukların sonrasında ulaştığı yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu başarıya işaret eder.

"Rüyada ü ümek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada ü ümek
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ü ümek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.