Rüyada ü harfi görmek

Serkan M.(45) - Diyarbakır sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada ü harfi görmek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada ü harfi görmek, bol şansa, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete, şöhrete erişileceğine, büyük mertebeye ulaşacağına, sevinmeye, feraha, vefalı akrabaya, problemlerden arınmış yaşayacağına, verdiği sözünü yerine getirmeye, beklentilerin hayata geçeceğine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de zulüm görülmesine, üzülmeye, korkuya olmasına, iyi hali kaybetmeye, parasal sıkıntıya işarettir. Farklı düşünen tabirciler şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda umduğu varlığa, yardım alarak hak edilen daha çok kazanca, zorlukla birlikte özlediği rahatlığa, zorlukların sonrasında hak edilen şerefe yorulur.

"Rüyada ü harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ü harfi görmek
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ü harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.