Rüyada tüncina duasını okumak

Mevlüt G.(29) - Mersin sordu : "rüyada tüncina duasını okumak yorumlar mısınız? "

Rüyada tüncina duasını okumak, mutluluğa, hayırlı işler yapacağına, verdiği sözü yerine getirmeye, mala gelecek artışa, emniyetli yaşamaya, sevince kavuşmaya, yetenek sahibi bir kimseye, vefalı dosta, aşk hayatının yolunda olduğuna, sevecen orta yaşlı kişiye, bir kaç gün içinde alınacak iyi haber almaya delalettir. Olumsuz anlamda sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, değer düşmesine, saklanansırların meydana çıkmasına, parasal sıkıntıya, ticaret kaynaklı üzüntüye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu feraha, zorluklara göğüs gererek gözlediği ferahlığa, başarısızlıktan sonra istediği ganimete, zorlukların sonrasında hak ettiği temiz rızka yorulmaktadır.

"Rüyada tüncina duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada tüncina duasını okumak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tüncina duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.