Rüyada taş olduğunu görmek

İnsaf Ç.(45) - Tekirdağ sordu : "iyi akşamlar. Açık ara internetteki en kapsamlı rüya yorumu web sitesi sizinki. rüyada taş olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada taş olduğunu görmek, içten davranan orta yaşlı kadına, bol berekete, imrenilen bir geleceğe, vefakar eşe, karlı iş yapacağına, üne erişileceğine, güvenli kalmaya, varlıklı kimseye, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi havadise, rızkın kazançlı olacağına, sevenleriyle birlikte gülmeye yorulur. Bunlarla birlikte çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, huzurunun kaçacağına, kötü bir sorunla yüzleşileceğine, fenalık görülmesine, huzuru yitirmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Görülen rüya uğraşarak elde ettiği servete, sıkıntıyla özlediği ganimete, cefa ile birlikte kavuştuğu zenginliğe, zorluklarla mücadele ederek umduğu büyük güce yorulur.

"Rüyada taş olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada taş olduğunu görmek
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle tabirden kişinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere sebep olabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada taş olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.