Ruyada tabak canak gormek

Adem C.(26) - Muş sordu : "ruyada tabak canak gormek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada tabak canak gormek, yağmura, sosyal yaşamda feraha, ferahlamaya, iyi uğraşlara, arkadaşlarıyla eğlenmeye, sözünü tutacağına, özlemi duyulan bir başarıya, vefakar eşe, kazançlı yarınlara, fakirlikten uzak durmaya, güvende olmaya işarettir. Aynı zamanda maddi probleme, üzülmeye, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, kıymet düşmesine, istenmeyen bir durumla karşılaşılacağına işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında ulaştığı haysiyete, zamanla hasret duyduğu beceriye, meşakkatle kavuştuğu daha çok kazanca, zorlukla birlikte düşlediği saygınlığa işaret eder.

"Ruyada tabak canak gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda bunları biliyor musunuz

ruyada tabak canak gormek
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada tabak canak gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.