Rüyada tabak çanak almak

Muntazım Ü.(19) - Ankara sordu : "Rüya tabirlerinizi bir süredir dikkatle okuyorum. rüyada tabak çanak almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tabak çanak almak, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, problemlerden arınmış yaşayacağına, uzun ömre, önemli kuvvete ermeye, faydalı uğraşlara gireceğine, refaha kavuşmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, sevince erişileceğine, vefalı arkadaşa, hüner sahibi bir kimseye işarettir. Olumsuz yorum olarak yalancı bir yabancıya, saklanansırların meydana dökülmesine, rahatının kaçacağına, üzülmeye, bencil bir insana delalet eder. Bir takım alimler şöyle tabir ederler: Bu uğraş vererek hak edilen sevince, kaybettikten sonra beklediği daha iyi bir hayata, cefa ile birlikte özlediği itibarlı mertebeye, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu servete işarettir.

"Rüyada tabak çanak almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi konusunda bilmedikleriniz

rüyada tabak çanak almak
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak çanak almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.