Rüyada tabak çalmak

Olçun D.(25) - Muş sordu : "Hayırlı günler, rüyada tabak çalmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tabak çalmak, duygusal külfeti olan yabancıdan uzaklaşılacağına, hünerli bir insana, getirili işler yapacağına, bereketli zamanlara, ikili ilişkilerde feraha, ilişkisinin yolunda olduğuna, yakında alınacak memnun edici gelişmelere, verilen sözün yerine getirileceğine, işte mevkiye geleceğine, gelire gelecek bolluğa, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye işaret eder. Aynı zamanda parasal sıkıntıya, iş kaynaklı üzüntüye, hilekar yabancıya, kötülük görülmesine, iyi hali kaybetmeye delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya cefa çekerek elde ettiği ticari kazanca, başarısızlıktan sonra ulaştığı mevkiye, hatalarının ardından hak ettiği galibiyete, sıkıntıları aşarak umduğu servete delalet eder.

"Rüyada tabak çalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada tabak çalmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak çalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.