Rüyada tabak bulmak

Süleyman B.(30) - İstanbul sordu : "Sitenizi epeydir yakından inceledim. rüyada tabak bulmak açıklar mısınız? "

Rüyada tabak bulmak, arzu edilen güce ermeye, eşiyle birlikte mutlu olmaya, sevineceğine, kazancın bereketli olmasına, fakirlikten uzak durmaya, sağlıklı yaşamaya, karmaşadan uzak yaşayacağına, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, ferahlığa, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına, arzuların gerçekleşeceğine yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına, sevimsiz bir duruma düşmeye, sırların ortaya döküleceğine, hilekar bir yabancıya, düşmanlıktan emin olunacağına delalet eder. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu umudunu kestikten sonra ulaştığı ferahlığa, zorlukları aşarak kavuştuğu yüksek mertebeye, uğraş vererek hak ettiği rahata, uğraşarak kazandığı berekete işaret eder.

"Rüyada tabak bulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada tabak bulmak
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak bulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.