Rüyada tabak bulamamak

Yalçın Ö.(21) - Samsun sordu : "rüyada tabak bulamamak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada tabak bulamamak, işte makama ulaşılacağına, fakirlikten kurtulmaya, alın teriyle kazanılan paraya, imrenilen bir kazanca, eşiyle iyi geçinmeye, faydalı işler gerçekleştireceğine, kuvvete, ettiği yeminine sadık olacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, rahata, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder. Ayrıca korkulanın başına gelmesine, kötü huylu bir düşman tarafından zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kötülükten emin olunacağına, sıhhatin bozulacağına işarettir. Bir takım rüya yorumcuları derler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek hak ettiği kazanca, zahmetle elde ettiği mutluluğa, yardım alarak ulaştığı paraya, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada tabak bulamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada tabak bulamamak
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak bulamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.