Rüyada tabak bardak

Esra D.(35) - Gaziantep sordu : "Açık ara yazılmış en kapsamlı rüya yorumları web sitesi burada. Aradığım hemen hemen bütün tabirler burada var ama rüyada tabak bardak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tabak bardak, sorunlardan arınmış olacağına, cömert amire, beceri sahibi bir kimseye, rızkın verimli olacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi havadis öğrenmeye, bol kısmete, beklentilerin gerçekleşeceğine, salih akrabaya, huzura kavuşmaya, iyi işlere, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna delalet eder. Aynı zamanda kötü bir olayla yüzleşileceğine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, korkulanın başına gelmesine, kötülükten emin olunacağına, kötü niyetli bir düşmana işarettir. Kimi ulemalar şöyle dediler: Bu sıkıntı sonrasında kavuştuğu yüksek mertebeye, zahmetle hayalini kurduğu galibiyete, cefa çekerek gözlediği yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra düşlediği mülke yorulmaktadır.

"Rüyada tabak bardak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilinmeyenler

rüyada tabak bardak
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden rüya görenin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak bardak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.