Rüyada tabak bardak kırılması

Çile F.(26) - Şanlıurfa sordu : "iyi sabahlar; Sayfalarınızı bir kaç zamandır her gün olmasa da inceliyorum. rüyada tabak bardak kırılması açıklar mısınız? "

Rüyada tabak bardak kırılması, finansal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, iyi kısmete, mutlu zamanlara, düşkünlükten kurtulmaya, hayırlı işler yapacağına, tertemiz zenginliğe, samimi yaşlı tanıdığa, vefakar akrabaya, yetenek sahibi bir insana, rızkın verimli olacağına yorulmaktadır. Ayrıca acımasız bir kimseye, kederden kurtulamamaya, muhtaç duruma düşmeye, iyi hali yitirmeye, ticaret alanında sıkıntıya işaret eder. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntı sonrasında düşlediği mutluluğa, cefa çekerek gözlediği iyiliğe, yardım alarak elde ettiği toplu paraya, zahmetle beklediği beceriye delalet eder.

"Rüyada tabak bardak kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada tabak bardak kırılması
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak bardak kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.