Rüyada tabak bardak görmek

Adile P.(24) - Balıkesir sordu : "Üç dört gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada tabak bardak görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada tabak bardak görmek, duygusal hayatın yolunda olduğuna, faydalı uğraşlara, zahmetsiz kazanılan ziynete, yüksek ticari kazançlara, parasal külfeti olan akrabadan uzaklaşılacağına, şöhrete ermeye, rahatlamaya, verilen sözün tutulacağına, devlette mertebeye ulaşacağına, paraya gelecek artışa, isteklerin yerine geleceğine delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da istenmeyen bir durumla karşılaşılacağına, kötü niyetli yönetici tarafından zarar görmeye, üzüntüden kurtulamamaya, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, iyi hali yitirmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu sıkıntı sonrasında kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu temiz kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği ganimete, uğraş vererek hasret duyduğu büyük güce delalet eder.

"Rüyada tabak bardak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada tabak bardak görmek
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak bardak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.