Rüyada tabak atmak

Bahaattin M.(48) - Antalya sordu : "rüyada tabak atmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tabak atmak, görgülü genç adama, sevince, verilen sözün yerine getirileceğine, devlette makama çıkılacağına, yüksek gelire, mutlu olmaya, yetenek sahibi bir kişiye, sağlığını kazanmaya, gelirin kazançlı olacağına, imrenilen bir ilişkiye, hayırlı akrabaya delalettir. Bazen de huzuru kaybetmeye, korkulanın olmasına, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, parasal probleme yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra hasret duyduğu daha iyi bir hayata, kaybettikten sonra istediği güce, cefa ile birlikte hak ettiği nimete, uğraş vererek gözlediği şerefe işaret eder.

"Rüyada tabak atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada tabak atmak
  • Bazen net olarak bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.