Rüyada tabak almak görmek

Ismail E.(29) - Zonguldak sordu : "rüyada tabak almak görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada tabak almak görmek, becerili bir insana, ticari kazancı yüksek girişim içinde bulunacağına, temiz servete, verimli işler gerçekleştireceğine, verdiği sözünü tutmaya, memuriyette mevkiye ulaşılacağına, şöhrete ermeye, sağlıklı bir ömre, özlemi duyulan bir kazanca, planların gerçekleşeceğine, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da hoşgörüsüz bir yöneticiye, mutsuzluktan kurtulamamaya, kötü niyetli düşman tarafından fenalık görmeye, sıkıntılı yaşantıya, fukaralığa yorulur. Kimi zaman da tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa çekerek elde ettiği temiz kazanca, yenilgiden sonra gözlediği mevkiye, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu zenginliğe, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği başarıya işaret eder.

"Rüyada tabak almak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada tabak almak görmek
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak almak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.