Rüyada tabak aldığını görmek

Celal M.(28) - Muş sordu : "Yazdıklarınızı bir kaç aydır ilgiyle inceliyorum. rüyada tabak aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tabak aldığını görmek, kazancın verimli olmasına, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı gelişmelere, iyi talihe, mutluluğa, sevince, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, dostlarıyla muhabbete, hüner sahibi bir insana, birikmiş paraya, sözüne bağlı durulacağına, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa yorulur. Bunlarla birlikte sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, zulüm görülmesine, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, zorluğa düşmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraşarak elde ettiği şerefe, ümitsizlikten sonra beklediği hayra, meşakkatle birlikte gözlediği rahata, uğraşarak kavuştuğu şana yorulmaktadır.

"Rüyada tabak aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında en sık sorulanlar

rüyada tabak aldığını görmek
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz illerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabak aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.