Rüyada tabağını doldurmak

Sinan U.(46) - İstanbul sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor ama rüyada tabağını doldurmak açıklar mısınız? "

Rüyada tabağını doldurmak, mutluluğu bulmaya, kazançlı yarınlara, eli açık insana, hayırlı uğraşlara gireceğine, sağlığa, arzuların hayata geçeceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, hayali kurulan bir kazanca, duygusal hayatın iyi gittiğine, güvenli kalmaya, paraya gelecek artışa yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da kötü huylu yönetici tarafından fenalık görmeye, kederden kurtulamamaya, saklanansırların ortaya çıkmasına, kötülükten emin olunacağına, merhametsiz bir akrabaya delalettir. Bazen de alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra ulaştığı mevkiye, uğraşlarının sonunda umduğu hayra, mağlubiyetten sonra kavuştuğu zafere, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada tabağını doldurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada tabağını doldurmak
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağını doldurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.