Rüyada tabağın içinde yılan görmek

Özge Ş.(28) - Azerbaycan sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada tabağın içinde yılan görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tabağın içinde yılan görmek, yeminin tutulacağına, mutluluğa, mutlu yarınlara, getirili girişim yapacağına, üne erişmeye, iyi bir ilişkiye, dostlarla birlikte gülmeye, aşk hayatında başarıya, maddi külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, külfetsiz elde edilen ziynete işaret eder. Ender olarak da zulüm görmeye, üzüntü duymaya, huzurunun bozulacağına, korkuya başına gelmesine, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği temiz rızka, mağlubiyetten sonra düşlediği nimete, umudunu kestikten sonra beklediği ganimete, cefa ile birlikte ulaştığı saygınlığa işaret eder.

"Rüyada tabağın içinde yılan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada tabağın içinde yılan görmek
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağın içinde yılan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.