Rüyada tabağın içinde balık görmek

Muharrem D.(19) - Adana sordu : "Hayırlı geceler. Bugün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada tabağın içinde balık görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tabağın içinde balık görmek, verdiği sözü yerine getirmeye, duygusal hayatın iyi olacağına, taleplerin hayata geçeceğine, sevenleriyle sohbete, samimi orta yaşlı insana, imrenilen bir kazanca, getirili girişimler yapacağına, tez zamanda öğrenilecek sevindirici değişimlere, helal zenginliğe, mutluluğa kavuşmaya, uzun ömre yorulur. Nadiren de hilekar bir akrabaya, sıkıntıya yaşama, düşmanlığını göstermeyen kişiye, maddi zorluğa, fena huylu kimse eliyle zarar görmeye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu cefa ile birlikte umduğu feraha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği sevince, meşakkatle kazandığı daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra beklediği şana delalettir.

"Rüyada tabağın içinde balık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada tabağın içinde balık görmek
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağın içinde balık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.