Rüyada tabağın çatlaması

Sevınç D.(21) - İstanbul sordu : "Evvelsi gün rüya gördüm. rüyada tabağın çatlaması açıklar mısınız? "

Rüyada tabağın çatlaması, sorunlardan uzak olacağına, güzel kısmete, varlıklı memura, zahmetsiz kazanılan paraya, zenginliğe, emniyetli kalmaya, merhametli eşe, güzel uğraşlara, sevinmeye, hoşgörülü yaşlı yabancıya, parasal yükü olan dosttan uzak durulacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi zorluğa, rahatının kaçacağına, sağlığın yitirileceğine, saklanansırların meydana dökülmesine, yalancı düşmana işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra hak ettiği paraya, sıkıntıları aşarak ulaştığı şana, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu temiz kazanca, zorlukların ardından hak edilen galibiyete yorulmaktadır.

"Rüyada tabağın çatlaması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada tabağın çatlaması
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağın çatlaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.