Rüyada tabağı sıyırmak

Burhan Ç.(20) - Bursa sordu : "Açık ara yazılmış en kapsamlı rüya tabirleri web sitesi burada. Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar burada bulunuyor ancak rüyada tabağı sıyırmak açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada tabağı sıyırmak, bol şansa, sevineceğine, sözüne sadık olunacağına, hünerli bir insana, beklentilerin hayata geçeceğine, sağlıklı bir ömre, güvende yaşamaya, getirili işlere, düşkünlükten sıyrılmaya, bereketli geleceğe, yağmura yorulmaktadır. Aynı zamanda huzurunun kaçacağına, maddi zarara, değer düşmesine, ticaret kaynaklı sıkıntıya, saklanansırların ortaya döküleceğine yorulur. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra hasret duyduğu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu yüksek mertebeye, çektiği zorlukların sonunda beklediği daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak istediği onura işarettir.

"Rüyada tabağı sıyırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada tabağı sıyırmak
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağı sıyırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.