Rüyada tabağa yemek koymak

Peyker Ö.(27) - Kırıkkale sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde yer buluyor ancak rüyada tabağa yemek koymak yorumlar mısınız? "

Rüyada tabağa yemek koymak, bonkör yabancıya, ferahlamaya, istenilen güç sahibi olmaya, sözüne sadık durulacağına, düşkünlükten kurtulmaya, üne kavuşulacağına, parasal külfeti bulunan kişiden kendini kurtarmaya, elinden her iş gelen bir insana, sevince, külfetsiz elde edilen ziynete, kısa zamanda duyulacak memnun edici gelişmelere delalet eder. Ender olarak da ticari kayba, maddi zarara, zarar görmeye, can sıkıcı hale düşmeye, sıhhatin bozulacağına işarettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle dediler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu şerefe, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu beceriye, meşakkatle birlikte umduğu beceriye, cefa çekerek kazandığı mülke delalettir.

"Rüyada tabağa yemek koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada tabağa yemek koymak
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Tahminen bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa yemek koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.