Rüyada tabağa yazı yazmak

Ersin T.(33) - Manisa sordu : "İyi akşamlar; Tartışmasız hazırlanmış en geniş rüya yorumu sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada tabağa yazı yazmak yorumlar mısınız? "

Rüyada tabağa yazı yazmak, verdiği söze sadık kalacağına, feraha kavuşmaya, sosyal yaşamda tatmine, kazancın temiz olmasına, mutlu geleceğe, iyi uğraşlara, aşk hayatının yolunda olduğuna, mutluluğa, sevince kavuşmaya, akrabalarla birlikte yaşamaya, hoşgörülü yaşlı akrabaya yorulur. Ayrıca kederden sıyrılamamaya, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, ticaret alanında kayba, sağlığın bozulacağına, maddi zarara işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle derler: Bu rüya zorlukları aşarak düşlediği mevkiye, zorlanarak düşlediği şana, sıkıntıyla düşlediği mala, zahmetle hak edilen haysiyete delalet eder.

"Rüyada tabağa yazı yazmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada tabağa yazı yazmak
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa yazı yazmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.