Rüyada tabağa tatlı koymak

Ahmet V.(34) - Gaziantep sordu : "Merhaba. rüyada tabağa tatlı koymak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tabağa tatlı koymak, finansal külfeti bulunan bir kimseden kendini kurtarmaya, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, özlemi duyulan bir birlikteliğe, fakirlikten uzak durmaya, becerili bir kimseye, verdiği sözüne bağlı durulacağına, arzuların gerçekleşeceğine, şöhrete sahip olunacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, sevineceğine, emniyette hissetmeye yorulur. Kimi zaman da üzücü bir sorunla karşılaşılacağına, korktuğundan emin olmaya, can sıkıcı duruma düşmeye, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya işaret eder. Bir takım rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu uğraşlarının sonunda gözlediği şöhrete , umudunu yitirdikten sonra umduğu beceriye, zahmet çekerek umduğu beceriye, zorlukla birlikte istediği temiz rızka delalettir.

"Rüyada tabağa tatlı koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı merak edilenler

rüyada tabağa tatlı koymak
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa tatlı koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.