Rüyada tabağa sıçmak

Önay Ü.(41) - İstanbul sordu : "ruyadanegormek sitesini bir kaç haftadır gün aşırı inceliyorum. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada tabağa sıçmak açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada tabağa sıçmak, anlayışlı genç yabancıya, kazançlı atılım içinde bulunacağına, yağmura, sevince erişileceğine, fakirlikten feraha çıkmaya, kazancın temiz olmasına, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, kolay kazanılan mülke, mutluluğa, beklentilerin gerçekleşeceğine, rahatlığa yorulur. Ayrıca sevimsiz vaziyete düşmeye, korkulanın olmasına, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, maddi sıkıntıya, sağlığın tehlike altında olduğuna yorulur. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla ümit ettiği beceriye, uğraşarak ümit ettiği şöhrete , zorlukları aşarak beklediği zenginliğe, uzun bir bekleyişin sonunda istediği toplu paraya işarettir.

"Rüyada tabağa sıçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada tabağa sıçmak
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyaların kılavuz olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa sıçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.