Rüyada tabağa pislemek

Serdar Ö.(27) - Eskişehir sordu : "Tartışmasız internetteki en güzel rüya tabirleri sitesi burası. rüyada tabağa pislemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tabağa pislemek, dostluklarında feraha, eli açık memura, büyük güç sahibi olmaya, yağmura, sağlıklı hayata, huzurlu bir hayat süreceğine, fakirlikten feraha çıkmaya, içten davranan yaşlı adama, istenilen bir geleceğe, büyük makama geleceğine, mutlu geleceğe delalettir. Kimi zaman da sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, değer yitirmeye, düşmanlıktan emin olmaya, hilekar kişiye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya meşakkatle birlikte ümit ettiği haysiyete, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu onura, zahmetle birlikte hak ettiği rahata, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği şöhrete işarettir.

"Rüyada tabağa pislemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada tabağa pislemek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa pislemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.