Rüyada tabağa pilav koymak

Cavit N.(38) - İstanbul sordu : "İyi geceler. Bence internetteki en ayrıntılı rüya yorumu web sitesi sizinki. rüyada tabağa pilav koymak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada tabağa pilav koymak, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, işte makama geleceğine, sağlıklı bir ömre, istenilen bir birlikteliğe, getirili uğraşlara, zorluk çekmeden elde edilen mala, vefalı dosta, güvenli kalmaya, verdiği sözünü yerine getireceğine, mutluluk dolu günlere, mutluluğu bulmaya işaret eder. Bazen de sıkıntılı hayata, fenalık görülmesine, hilekar yabancıya, zorluğa düşmeye, yoksulluğa yorulur. Bir takım rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu berekete, zorlukların ardından ulaştığı feraha, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği itibarlı mertebeye, yenilgiden sonra hak edilen beceriye işaret eder.

"Rüyada tabağa pilav koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile ilgili merak edilenler

rüyada tabağa pilav koymak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka yorumdan kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa pilav koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.