Rüyada tabağa kaka yapmak

Aksüyek S.(42) - Mersin sordu : "Selam, rüyada tabağa kaka yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada tabağa kaka yapmak, güzel işler yapacağına, sevecen yaşlı akrabaya, alın teriyle kazanılan paraya, sevdikleriyle yaşamaya, sağlıklı bir ömre, üne kavuşulacağına, iyi zamanlara, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, mutlu olmaya, kısa zamanda alınacak hayırlı havadis öğrenmeye, finansal külfeti olan tanıdıktan kendini kurtarmaya işaret eder. Ayrıca sırların meydana çıkmasına, üzüntü duymaya, karışık bir sorunla yüzleşileceğine, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, düşmanlıktan emin olmaya delalettir. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntı sonrasında gözlediği hayra, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı berekete, zorlukların ardından ümit ettiği hünere, uğraş vererek kavuştuğu ferahlığa işarettir.

"Rüyada tabağa kaka yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada tabağa kaka yapmak
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tabağa kaka yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.